Informace

Poloha a dosažitelnost

Chata "U sv. Floriána" se nachází v Horní Malé Úpě. Výhodná poloha pro turistiku i pro zimní radovánky. Prostředí je vhodné pro milovníky běžek i sjezdového lyžování a turistiky. Výhodná poloha pro výstup na Sněžku. Vlastní parkoviště cca 150 m, autobusová zastávka 200m. Vlakové spojení je do Svobody n. Úpou a potom dále autobusem do Horní Malé Úpy. V zimě zastávka Skibusu 200m. V Horní Malé Úpě je celoročně otevřený hraniční přechod do sousedního Polska. V letní sezóně jezdí cyklobusy až do Harrachova.

Rekreace a služby v okolí

V místě je několik lyžařských vleků, nebo je možno využít dopravu skibusem do areálu "U Kostela", nebo i do Pece pod Sněžkou. Výhodná poloha pro i cykloturistiku a turistiku pro celou oblast východních Krkonoš. V centru Horní Malé Úpy je potom možno využít služeb sportovního centra (ricochet, sauna, sport. hala, bazén) a několika restaurací, půjčovny lyží, směnárna, pošta a hraniční přechod do sousedního Polska.

Vybavení a služby

K ubytování je k dispozici 5 pokojů, se společným sociálním zařízením, odděleným pro muže a ženy, koupelnou se sprchou, samostatná sprcha, společná vybavená kuchyně a společenská místnost s TV a rádiem s CD. Topení je ústřední elektrické. Ve společenské místnosti krbová kamna.  Parkování na vlastním parkovišti zdarma. Jelikož na chatě není stálý správce, je nutno jiné podmínky, než jsou stanoveny ve smlouvě o ubytování předem dohodnout. Na chatě platí zákaz kouření a ubytování zvířat.